Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Rádiós Segélyhívó és Infokommunikációs Országos Egyesület kettős könyvviteli feladatok elvégzésére

könyvelőt

keres.

Feladatok

  • napi könyvelési feladatok ellátása, főkönyvi és analitikus egyeztetések
  • számlázás
  • bevallások előkészítésében való részvétel, ellenőrzésre való előkészítés
  • beszámoló előkészítésében való részvétel
  • belső adatszolgáltatások készítése
  • projekt elszámolásokban való részvétel

Elvárások

  • legalább 3-5 éves tapasztalat
  • szakirányú végzettség, mérlegképes könyvelői képesítés
  • irodai szoftverek magabiztos használata
  • pontos, önálló munkavégzés
  • komplex feladatkezelés
  • jó kommunikációs képesség
  • csapatmunkára képesség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, kiemelkedő cafetéria rendszer
  • 35 éve stabilan, eredményesen működő gazdálkodó szervezet nyújtotta munkahelyi biztonság
  • szakmai fejlődés
  • barátságos munkahelyi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1089 Elnök utca 1.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Könyvelő
  • Rövid pozíció név: Könyvelő
  • Hirdető cég: RÁDIÓS SEGÉLYHÍVÓ ÉS INFOKOMMUNIKÁCIÓS ORSZÁGOS EGYESÜLET
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VIII. kerület
  • Feladatok: napi könyvelési feladatok ellátása, főkönyvi és analitikus egyeztetések számlázás bevallások előkészítésében való részvétel, ellenőrzésre való előkészítés beszámoló előkészítésében való részvétel belső adatszolgáltatások készítése projekt elszámolásokban való részvétel
  • Elvárások: legalább 3-5 éves tapasztalat szakirányú végzettség, mérlegképes könyvelői képesítés irodai szoftverek magabiztos használata pontos, önálló munkavégzés komplex feladatkezelés jó kommunikációs képesség csapatmunkára képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19