Puma Czech Republic s.r.o. Magyarországi Fióktelepe (PUMA CZECH REPUBLIC S.R.O.MAGYARORSZÁGI FIÓKTELEPE)
  • SPEED & SPIRIT is what we look for in our candidates, defined by some simple values that inspire us to BE DRIVEN in our performance, BE VIBRANT in our sporting legacy, BE TOGETHER in our team spirit, and BE YOU to let our individual talent and experience shine. Applying for a job at PUMA is easy and all genders are welcome. PUMA supports over 14,000 employees across 120+ countries. The PUMA Group owns the brand PUMA, Cobra Golf and stichd, and is headquartered in Herzogenaurach, Germany.

    A Puma Czech Republic s.r.o. Magyarországi Fióktelepének pénzügy csapatába, angol nyelvtudással keresünk munkatársat az alábbi pozícióra;

  • Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Szállítói számlák könyvelése
      • Bankkivonatok könyvelése, utalások készítése
      • Házipénztár kezelése
      • Tárgyi eszközök analitikus nyilvántartásának vezetése, főkönyvi könyvelése
      • Egyéb főkönyvi és analitikus könyvelési feladatok
      • Az analítikák és a főkönyv egyezőségének ellenőrzése, eltérések feltárása
      • Havi/negyedéves/éves adóbevallások elkészítése
      • Aktív részvétel a havi/negyedéves/éves zárásokban
      • KSH jelentések elkészítése
      • Évközi és évvégi könyvvizsgálatok aktív támogatása
      • IC egyenlegek egyeztetése
      • Vevő egyenlegek egyeztetése
      • Beszámoló elkészítésében való aktív részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Mérlegképes könyvelői képesítés vagy felsőfokú gazdasági végzettség
      • Könyvelésben szerzett min. 4 éves releváns tapasztalat
      • Adójogszabályok, számviteli előírások magabiztos, naprakész ismerete
      • Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség
      • Angol nyelv magabiztos használata főként írásban
      • MS Office gyakorlatias használata (Excel, Word)
      • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete (előny)
      • Pontosság, precizitás
      • Csapatjátékos személyiség

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
      • Versenyképes bér
      • Béren kívüli juttatás
      • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés
      • Szakmai képzéseken való részvétel

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Adótanácsadó, Szakértő
    • Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, bruttó bérigénye feltüntetésével.