Prompt Calculator Kft.

Könyvelő

Több éve működő dinamikusan fejlődő könyvelőiroda vagyunk a XXII. kerületben. Irodánkba a folyamatos bővülés miatt keresünk mérlegképes könyvelőt!

Főbb feladatok, munkák:

  • napi könyvelési teendők teljeskörű, önálló ellátása,
  • bevallások önálló elkészítése, ÁNYK/Ügyfélkapu/Cégkapu magabiztos kezelése,
  • szükséges adatszolgáltatások elkészítése,
  • éves beszámoló elkészítésében való közreműködés
  • ügyfelek rendszeres és szükségszerű tájékoztatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • önálló, precíz munkavégzés,
  • jogszabályok naprakész ismerete, alkalmazása,
  • csapatszellem, dinamikus hozzáállás,
  • world, excel felhasználói szintű ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérlegképes végzettség
  • Forint Soft Kft. ügyviteli programjainak ismerete
  • több éves könyvelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési, tanulási lehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat
  • könnyen megközelíthető, kis létszámú, családias munkahelyet jó munkakörülményekkel

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1221 Budapest, Honfoglalás út

Az állásra fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet jelentkezni.