PROFORM ZRT.
Ingatlanbefektetéssel és üzemeltetéssel foglalkozó cégcsoport az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

    több cég teljes körű könyvelése integrált rendszerben (vevő, szállító, tárgyi eszköz, bérszámfejtés, egyéb)

    adóbevallások, adatszolgáltatások készítése (NAV, KSH, MNB)

    adategyeztetések kapcsolt vállalkozásokkal

    könyvvizsgálati munka során aktív részvétel

    egyszerűsített éves beszámoló készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem szükséges)

    gyakorlat az egyszerűsített éves beszámoló készítésében

    agilitás, pontosság

    adójogszabályok naprakész ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    ingatlanbefektetés, -üzemeltetés területén szerzett könyvelési tapasztalat, e területhez kapcsolódó jogszabályok ismerete

    bérszámfejtési ismeretek

Amit kínálunk:

    munkavégzés egy dinamikus, fiatalos csapatban

    versenyképes fizetés

    fejlődési lehetőség szakmai téren

    8-16 óráig tartó munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1037 Budapest

Jelentkezési határidő:

2019. 05. 30.

A jelentkezem gombra kattintás után, kérjük csatolja be önéletrajzát és motivációs levelét