Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Profissimo Kft.

Könyvelő

    Önállóan dolgozni tudó, gyakorlott és megbízható könyvelő jelentkezését várjuk, aki gazdasági társaságok teljes körű számviteli feladatok ellátására alkalmas főkönyvelő irányítása mellett. A bérszámfejtés nem tartozik a munkaköri feladatok közé.
    A pozíció munkavállalói illetve vállalkozói (KATA) jogviszonyban is betölthető.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő számlák könyvelése és ellenőrzése a hatályos számviteli és áfa törvények szerint
  • Vevő számlák kiállítása
  • Bankszámlakivonatok, pénztár, tárgyi eszköz, bér könyvelése
  • Vegyes könyvelési tételek rögzítése
  • Negyedéves, éves zárások elkészítése
  • Adóbevallások elkészítése, adófolyószámlák egyeztetése
  • Főkönyvelővel együttműködés, munkájának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés
  • Határidők betartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Apollo könyvelő program ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált, fiatalos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Könyvelő
  • Rövid pozíció név: Könyvelő
  • Hirdető cég: Profissimo Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Bejövő számlák könyvelése és ellenőrzése a hatályos számviteli és áfa törvények szerint Vevő számlák kiállítása Bankszámlakivonatok, pénztár, tárgyi eszköz, bér könyvelése Vegyes könyvelési tételek rögzítése Negyedéves, éves zárások elkészítése Adóbevallások elkészítése, adófolyószámlák egyeztetése Főkönyvelővel együttműködés, munkájának segítése
  • Elvárások: Középfokú végzettség Mérlegképes könyvelői végzettség Naprakész adózási és számviteli ismeretek MS Office felhasználói szintű ismerete Önálló, pontos és precíz munkavégzés Határidők betartása
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-24
  • Lejárati dátum: 2018-05-10
Állás, munka még: Profissimo Kft.>