Magyar tulajdonú, szerteágazó tevékenységi körű cégcsoportunk új csapattagját keresi. Ambíciózus, tapasztalt könyvelőket keresünk!

Könyvelő

Feladatok:

  • Szállítószámlák, tárgyi eszközök és bank könyvelése
  • Havi, negyedéves és éves zárásban való részvétel, elhatárolások könyvelése
  • Egyéb, vegyes tételek könyvelése
  • Riportok, jelentések, beszámoló készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség/mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office kiváló ismerete
  • Elkötelezettség a szakma és a minőségi munkavégzés iránt
  • Precizitás, elemző képesség
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Önállóság
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Előnyt jelent:

  • Magyar középvállalkozásnál, cégcsoportnál szerzett tapasztalat
  • Revolution Iroda++ vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Családias légkör
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Folyamatosan fejlődő cégcsoport

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet küldd el önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva!