Könyvelő

Könyvelőként új kihívásokat keresel? Fontos számodra a barátságos és családias munkakörnyezet?

Ha az előbb feltett kérdésekre a válasz IGEN – akkor téged keresünk!

Főbb feladatai lennének:

  • Részt vehetsz a bejövő számlák és pénztárbizonylatok ellenőrzésében és könyvelésében, a bankforgalom és főkönyv egyeztetésében.
  • Számítunk majd rád a bevallások készítésében és a tulajdonosi riportok összeállításában, elemzések készítésében is.
  • A könyvvizsgálatban, az aktív közreműködésed elengedhetetlen lesz, de ugyan ez igaz a havi zárások és éves beszámoló elkészítésének teljeskörű kezelésére is.
  • Ezek után az egyéb számviteli feladatok is várnak majd Rád.
  • Fontos, hogy mi tényleg csapatként dolgozunk! Támogatjuk beilleszkedésedet és segítünk feladataid ellátásában, míg nem érzed úgy, hogy már rutinosan mozogsz az új közegben.

Ami szükséges az állás betöltéséhez:

  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudásod legyen szóban és írásban egyaránt.
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalatod legyen könyvelő pozícióban.
  • Mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezz és
  • Ms office felhasználói szintű ismereteid legyenek.

Amit kínálunk neked:

  • Versenyképes bért
  • Barátságos hangulatú légkört
  • A havi fizetésen túl széles körű cafetéria juttatást és a teljesítmény függvényében év végi jutalmat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számviteli munkatárs
Könyvelő
Profession Services
Debrecen