Cégünk hazai számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általunk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal visszük piacra. A budapesti irodában a regionális központ és a Magyarországért felelős csapat együtt dolgozik. Fő márkáink: Apple, Symantec, Veritas, Fitbit, Nokia. Csatlakozz hozzánk!

Könyvelő

Mi lesz a feladatod?

  • Szállitó számlák könyvelése – mauálisan és/vagy importtal
  • Bank könyvelése
  • Pénztár könyvelése
  • Vevői folyószámlák figyelése – együttműködés a sales csapattal és a vevőkkel
  • Szállitó folyószámla figyelése, utalások rögzitése
  • Számlázás
  • Pénzügyi értesitők készitése
  • Hitellimitek kérése
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó ügyintézés
  • Havi záráshoz kapcsolódó elhatárolások rögzitése, nyomonkövetése
  • Napi riport készitése

Mit várunk tőled?

  • Minimum 1 éves munkatapasztalatot hasonló pozícióban
  • Az angol nyelv aktív használatát (írásban és szóban egyaránt)
  • Irodai számítógépes programok magabiztos használatát
  • Jó kommunikációs képességet

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk
  • Kiváló munkakörülményeket biztosítunk
  • Nemzetközi tapasztalatot szerezhetsz
  • Támogatjuk a részmunkaidős (6 órás) munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Graphisoft Park