Kisujjadban van a könyvelés? A precizitás szó kapcsán mindenki Rád gondol elsőként?

Ráadásul mindezt kamatoztatnád egy innovatív nemzetközi cégnél?

Jó helyen jársz! Bizonyítsd be, hogy Te vagy a legjobb!

Könyvelő

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Részt veszel a napi könyvelési feladatokban, így a szállítói, vevői, banki és pénztári könyvelésben; főkönyvi és analitikus egyeztetésekben
  • Havi, negyedéves, éves bevallások előkészítésben aktívan részt veszel és ezeket előkészíted az ellenőrzésre
  • Részt veszel az adóbevallások és jelentések előkészítésében
  • Támogatod a belső adatszolgáltatásokot és statisztikákat készítesz: főként a KSH számára
  • Főkönyvelővel szorosan együtt dolgozva részt veszel az éves beszámoló előkészítésében

Mit várunk Tőled?

  • Mérlegképes könyvelői képzettséggel rendelkezel
  • Angolul vagy németül legalább középfokon beszélsz: az angol vagy német nyelv használata szerves része lesz a napi munkavégzésednek
  • Legalább 3 év tapasztalatot szereztél könyvelésben
  • Előnyként kezeljük, ha használtál már vállalatirányítási rendszert
  • Előnyt jelent, ha adótanácsadói vagy pénztár – és valutapénztáros képzettséget is szereztél

Miért éri meg jelentkezned?

  • Piacképes bérezés mellett, cafetériával ismerjük el munkádat
  • Kiemelten támogatjuk a munkába járásodat
  • Összeszokott, profi környezetben dolgozhatsz, ahol bőséggel várnak a fejlődési lehetőségek
  • Részt vehetsz angol nyelvi képzésen, így az angol nyelvtudásodat is tovább fejlesztheted
  • Ideális egyensúlyt találsz a munka és magánélet között: fizetett ebédidővel és kiegyensúlyozott munkarenddel várunk

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vas megye

Kérdésed van?

A toborzási tanácsadónk szívesen beszél Veled a pozíció részleteiről és a pályázás következő lépéseiről.