Vízügyi berendezések tervezésével foglalkozó partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Könyvelő

FELADATOK:

  • Havi adó és járulékbevallás adatainak egyeztetése a könyveléssel,
  • Számlázási feladatok felügyelete, a számlázásnál felmerülő ÁFA és egyéb problémák megoldása
  • Bank, pénztár, bér, bejövő és kimenő számlák könyvelésének felügyelete,
  • ÁFA és egyéb évközi bevallások elkészítése
  • Közreműködés a mérleg, helyi adó, illetve a társasági adóbevallás előkészítésében,
  • Leltárak elkészítése
  • Bérszámfejtés, munkaügy munkájának felügyelete
  • Közreműködés a vezetői információs rendszer működtetésében.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Teljes körű könyvelési területen szerzett 2-4 év tapasztalat
  • Windows Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel,)
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek,
  • Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség, alkalmazkodó képesség, terhelhetőség
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Előrelépési lehetőség
  • Jó csapatszellem
  • Stabil vállalati háttér
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Bér megállapodás szerint, motiváló juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.