Könyvelő

    Találd meg a szenvedélyed!

    Fókuszban az innováció.
    Egy büszke kultúra.
    Egy kiemelkedő termék.
    Jól hangzik? Akkor gyere és légy a részese! Ezzel az egyedülálló ajánlattal lehetőséged lesz vállalatunk eredményéhez hozzájárulnod ugyanakkor önmagad is megvalósítani!

FELADATOK:

  • Szállítói számlák, dolgozói elszámolások könyvelése
  • Bank könyvelése, illetve a kimenő fizetések összeállítása, azok indítása
  • Credit menedzsment, döntés a vevői hitelkeret állományról, valamint a kintlévőségek behajtásának biztosítása
  • Vevői skontó ajánlatok készítése illetve elszámolása
  • Termék illetve hasznosítási díj számítása
  • Részvétel a zárásban (havi, negyedéves illetve éves)
  • Jelentéstétel a vállalati központnak
  • Kapcsolattartás a vállalati társosztályokkal illetve a régiós pénzügyi szervezettel

    Egy vevő és szolgáltatás orientált csapatjátékost keresünk pontos és gyors munkavégzéssel, aki a következő tapasztalatokkal és tulajdonságokkal rendelkezik:

ELVÁRÁSOK:

    • Számviteli területen, hasonló pozícióban szerzett minimum 4 éves tapasztalat
      • Előny: Autó- vagy gumiabroncsiparban szerzett gyakorlat
    • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
      • Előny: SAP FI használatában szerzett gyakorlat
    • Felsőfokú végzettség
      • Előny: pénzügyi – számviteli végzettség, illetve regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
    • Angol nyelvtudás (Középfok/társalgási szint)
    • Biztos Microsoft Office ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
    • Kiváló kommunikációs képesség
    • Nagy munkabírás, rugalmasság, magas fokú stressztűrő képesség, határidők betartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Egyéb juttatás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: mobiltelefon, laptop

KEZDÉS:

  • Azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1117 Alíz utca 4.

A milánói központú Pirelli a világ egyik legnagyobb gumiabroncs gyártója mintegy 32 000 alkalmazottal, illetve 19 gyártó egységgel a világ 13 országban, valamint a mintegy 14 600 tagból álló kereskedői és disztribútor hálózattal.