Könyvelő/Pénzügyi ügyintéző munkatárs

Munkakör:

  • Alapanyag szállítói számlák bevételezése, könyvelése
  • Külső könyvelőiroda munkájának támogatása
  • Tárgyi eszköz nyilvántartása, vezetése
  • Közreműködés a havi- és éves zárásban, könyvvizsgálói auditok támogatása, az előkészületben aktív részvétel
  • Vevői- és szállítói folyószámlák egyeztetése
  • Bankprogramok kezelése
  • Törzsadat karbantartás (vevők, szállítók)
  • Részvétel a vállalatirányítási rendszerek fejlesztésében
  • Egyéb számviteli- és kontroling jelentések készítése (intrastat, MNB, KSH jelentések, ad-hoc riportok)

Követelmények – elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Logikus gondolkodás
  • Prioritások helyes kezelése, hatékony időbeosztás
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Kezdeményező készség és elkötelezettség az állandó fejlődésre, fejlesztésre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, vállaltirányítási rendszer ismeret)

Nyelvismeret:

  • előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési és karrier lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség, versenyképes jövedelem.
  • Modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Fertőszentmiklós

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.