Márkakereskedésünkbe keressük az alábbi munkatársat:

Könyvelő, pénzügyi ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői, szállítói, pénzforgalmi és vegyes bizonylatok teljes körű ellenőrzése és könyvelése
  • Tárgyi eszközök könyvelése
  • Szállítói és vevői folyószámla egyeztetések elvégzése
  • Pénztárkezelés
  • Számviteli vezető munkájának támogatása
  • Közreműködés a havi és éves zárlati teendőkben (egyeztetések, elhatárolások)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nagyfokú munkabírás
  • 1-3 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség, pontos, megbízható személyiség
  • Rugalmas hozzáállás, nyitottság a tanulásra
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gépjármű-kereskedelmi cégnél szerzett könyvelési tapasztalat
  • Integrált ügyviteli rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Kellemes munkahelyi környezet,
  • Versenyképes jövedelem és juttatások,
  • Bejelentett munkaviszony és munkabér,
  • Szabadnapok és szabadságok kiadása, és tiszteletben tartása
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • Továbbképzés lehetősége
  • Kiváló csapat, együttműködés, támogatás
  • Csapatépítő tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Külső-szegedi út 53..

FONTOS !

Szakmai tapasztalattal és elérhetőséggel kitöltött Önéletrajzát kérjük küldje el.