ORSZÁGOS KLINIKAI IDEGTUDOMÁNYI INTÉZET
  • Pénzügyi és számviteli osztályára

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

      - Kimenő és bejövő számlák, banki és pénztári anyagok kontírozása, könyvelése

      - Zárást megelőző egyeztetések, javítások elvégzése,

      - Részvétel a havi és eseti adatszolgáltatások elkészítésében

      - Folyamatos együttműködés a kontrolling szakterülettel

      - A főkönyvi könyvelő helyetteseként szükség szerint havi zárások lebonyolítása

      - Részvétel a pénzügyi és számviteli szabályzatok elkészítésében

      - Havi ÁFA bevallás elkészítése

      - Érvényesítés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Mérlegképes könyvelői végzettség
      • Államháztartási számviteli területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
      • Önállóság
      • Szakmai igényesség, precíz munkavégzés
      • Csapatmunkára, együttműködésre való képesség
      • Magyar állampolgárság
      • Büntetlen előélet
      • Cselekvőképesség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • CT-Ecostat program ismerete
      • Adószakértő vagy adótanácsadó végzettség

    Amit kínálunk:

      Kiemelt bérezés a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII: törvény alapján, megállapodás szerint.

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1145 Budapest, Amerikai út 57.

    • Részletes szakmai önéletrajz
    • Végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata
    • Az állás betöltéséhez 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány szükséges