OPTIMUM-KONTROLL TEAM 2000 Kft.
  • www.optimumkontroll hu
  • Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

      Cégek önálló könyvelése, naprakészen tartása. Kapcsolattartás a megbízókkal, partnerekkel, hivatalokkal, ellenőrző szervekkel. Áfabevallás, mérlegkészítés, analitika, könyvelés.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Elvárások: mérlegképes vagy könyvelői végzettség, önálló munkavégzés, megfelelő teherbírás, naprakész számviteli ismeret, megbízhatóság, precizitás.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Amennyiben már dolgozott hasonló munkakörben, több éves tapasztalattal rendelkezik.

    Amit kínálunk:

      Stabil munkahely, jó munkatársak, kellemes környezet.

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1147 Budapest, Lőcsei út 9.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy

    Fényképes önéletrajzzal várjuk jelentkezését.