ÓBUDAI PARKOLÁSI KFT.

Könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

    • vevői, szállítói számlák könyvelése
    • banki és pénztári bizonylatok kezelése és könyvelése
    • kapcsolattartás a partnerekkel, hatóságokkal (NAV, önkormányzatok és egyéb hivatalok)
    • pénzügyi kimutatások, egyeztetések készítése
    • havi-, negyedéves- és éves zárásban való részvétel
    • adóbevallások készítésében való részvétel
    • analitikák készítése
    • tárgyieszköz nyilvántartás vezetése
    • negyedéves zárási riportok elkészítése
    • éves beszámoló, kiegészítő melléklet, üzleti jelentés készítésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • szakirányú középfokú végzettség
    • mérlegképes könyvelői képesítés
    • 3-5 éves könyvelési tapasztalat vállalkozói szférában
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)
    • kiváló kommunikáció készség
    • kiváló problémamegoldó képesség
    • precíz, pontos, megbízható munkavégzés
    • önállóan és csapatmunkában történő megfelelő munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Kulcs Soft program ismerete
    • mérlegképes könyvelői regisztráció

Amit kínálunk:

    • versenyképes juttatási csomag (cafeteria)
    • hosszútávú munkalehetőség
    • biztos jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1035 Budapest, Vihar utca 17.

Havi nettó fizetési keret:

240 000 HUF

Egyéb juttatások:

cafeteria

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a nettó fizetési igény megjelölésével kérjük megküldeni.