Óbudai Autójavító Kft.
  • 50 éves múlttal rendelkező, 10 milliárd forint forgalmú 03. kerületi Kft. főkönyvi könyvelőt keres, 8 órás, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással
  • Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

      • bejövő számlák könyvelése, összepontozása
      • készletekkel kapcsolatos egyeztetések
      • zárással kapcsolatos egyeztetések, társosztályokkal való együttműködés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • közgazdasági érettségi, könyvelői szakképesítéssel
      • főkönyvi könyvelésben szerzett 5-8 éves gyakorlat
      • rugalmasság, nyitott hozzáállás
      • megbízhatóság, precizitás

    Amit kínálunk:

      Kellemes munkakörnyezet, segítőkész csapat, munkatapasztalattal arányos fizetés.

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1033 Budapest, Mozaik utca 1.

    Jelentkezési határidő:

    2019. 07. 18.

    Fényképes önéletrajzot várunk, a korábbi szakmai munkakörök rövid ismertetésével.