NUMERIC ZONE Kft (NUMERIC ZONE KFT.)
  • Budapest diplomata negyedében működő , nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező adószakértő, könyvelő iroda csapatába keres új kollégát.
  • Csatlakozz hozzánk

    Könyvelő

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező adószakértő -könyvelő iroda

      mérlegképes könyvelőt keres Budapesten . Szakmai, angol nyelvi fejlődési lehetőség, kiváló munkakörülmények. A pozíció azonnal betölthető.

      FELADAT támogatással, majd önállóan:

      - ügyfélkörbe tartozó cégek teljes körű könyvelése és az ezzel járó admininsztrációs feladatok, pl:

      bejövő szállítói számlák ellenőrzése,folyószámlák ellenőrzése, kapcsolattartás az ügyfelekkel

      - adóbevallások készítése

      - statisztikák készítése

      - bérszámfejtő munkájának támogatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      ELVÁRÁS:

      - vállalkozási mérlegképes könyvelői képesítés

      - felsőfokú végzettség

      - min 1 éves szakmai gyakorlat

      - nagyfokú precizitás

      - csapatmunkára való készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      ELŐNY:

      - angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      Szakmai fejlődési lehetőség : aktív részvétel adótanácsadásban, könyvvizsgálatban

      Szakmai nyelvi feljődési lehetőség: napi idegennyelvű kommunikáció írásban , szóban

      Rugalmas munkakezdés

      Átlag feletti javadalmazás.

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1068 Budapest, Benczúr utca 1.

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Jelentkezem gombra kattintva kérem csatolja be a magyar ( és angol ) önéletrajzát,