Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Könyvelő

pozicióba munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása, folyószámla és főkönyv egyeztetése
  • A főkönyvelővel együttműködve havi, negyedéves és éves zárások, pénzügyi jelentések elkészítése
  • Statisztikai jelentések, adóbevallások elkészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú közgazdasági érettségi
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli törvény és adó jogszabályok naprakész ismerete
  • min. 3-5 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word,) felhasználói szintű ismerete,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Excel, magas szakmai színvonalon történő gyakorlati alkalmazása
  • Azonnali belépési lehetőség
  • Több éves számviteli szakmai tapasztalat
  • Ajánlólevél és/vagy szóbeli referencia lehetőség feltűntetése

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Karrier lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • Motivációs levél
  • Szakmai önéletrajz (bérigény megjelölésével)
  • Iskolai és Szakmai végzettséget igazoló Oklevél másolat
  • Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

    Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
    • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
    • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
      A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Könyvelő
    • Rövid pozíció név: Könyvelő
    • Hirdető cég: Nagykereskedelmi cég
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Pest megye
    • Város: Budaörs
    • Feladatok: Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása, folyószámla és főkönyv egyeztetése A főkönyvelővel együttműködve havi, negyedéves és éves zárások, pénzügyi jelentések elkészítése Statisztikai jelentések, adóbevallások elkészítése Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
    • Elvárások: Középfokú közgazdasági érettségi Mérlegképes könyvelői végzettség Számviteli törvény és adó jogszabályok naprakész ismerete min. 3-5 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat Jó problémamegoldó és együttműködési képesség Precíz, pontos munkavégzés MS Office alkalmazások (Excel, Word,) felhasználói szintű ismerete,
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-09-22