A közel 70 éves múlttal rendelkező NAGISZ Csoport a magyarországi állattenyésztési és takarmánygyártási iparág egyik meghatározó szereplője termelési, árbevételi és létszámvolumen tekintetében, melyhez szorosan kapcsolódik a "Nádudvari" márkajelzésű élelmiszerek előállítását végző tejüzemünk és húsüzemünk is.
A vállalatcsoport méretéből fakadó igényekhez igazodva a számviteli-ügyviteli terület is kimagasló színvonalon működik.

Szeretné Ön könyvelőként is azt érezni, hogy egy csapatban dolgozik? Szeretné, ha a munkája nem csak a rutinfeladatokról szólna, hanem folyamatosan fejlődhetne a számviteli tudása is?

1500 fős vállalatcsoportunk egyik fontos tagját keressük most a központi társaságunk, a NAGISZ Zrt. központi irodájának Számviteli osztályára, az alábbi munkakörben:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

    melyek nem csak a NAGISZ Ztr.-re, hanem azon leányvállalatokra is kiterjed, amelyek esetében a Számviteli osztály végzi el az alábbi tevékenységeket:
    • Főkönyvi könyvelés, főkönyvi egyeztetés
    • bejövő számlák kezelése, vegyes bizonylatok könyvelése
    • Időszakos zárások, előkészítő munka a számviteli beszámolókhoz
    • Tárgyi eszköz nyilvántartás
    • és minden szóba jöhet, ami könyvvitellel kapcsolatos

Elvárások:

  • releváns szakmai közép-, vagy felsőfokú szakképzettség

Előny:

  • mérlegképes bizonyítvány, vagy
  • 1 v. több éves nagyvállalati gyakorlat számviteli területen, vagy
  • 1 v. több éves vállalatirányítási rendszerben munkatapasztalat, vagy
  • mezőgazdasági könyvelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • lehetőség nyílik a Számviteli osztályon belüli feladatok teljes megismerésére helyettesítések, rotációs lehetőségek függvényében
  • Fiatalos csapat, megújult irodai környezet
  • biztos anyagi hátterű munkáltató
  • megegyezés szerinti jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nádudvar, 4181 Fő utca 119.