Olyan színvonalon és körülmények között szeretnél dolgozni, mint egy modern, nagy cégben? De a multik világa helyett jobban éreznéd magad egy családiasabb környezetben? Nos, akkor mi vagyunk a megoldás számodra!

A MASC Kft

győri könyvelő-tanácsadó irodájába

Könyvelő munkatársat

keresünk

A MASC Kft. egy 2002-ben alapított vállalkozás, jelenleg 20 munkatárssal.

Amik leginkább jellemzik a cégünket:

  • magas minőségű szolgáltatások
  • nagy szaktudású munkatársak
  • naprakészen ellátott feladatok
  • munkatársak folyamatos fejlesztése, képzése
  • profi munkakörülmények

Küldetésünk, hogy támogassuk az Ügyfeleinket az üzleti sikereikben.

Könyvelőként ezek lesznek a feladataid:

  • teljes körű könyvelés elektronikus adatfeldolgozással,
  • éves beszámoló és időszakos bevallások készítése,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hivatalokkal.

A meghirdetett pozíció betöltésének feltételei:

  • pénzügyi számviteli főiskolai vagy mérlegképes könyvelői végzettség.
  • minimum 3 éves könyvelői gyakorlat
  • a felsorolt feladatokat önállóan és teljes körűen tudd elvégezni.

Ha mindezeknek megfelelsz, valamint kitartó, precíz és felelősségteljes vagy, köztünk a helyed!

Munkád során szükség lehet az angol nyelv használatára, ezért, ha magabiztosan kommunikálsz angolul, még értékesebb számunkra a pályázatod.

Betanulásodat és beilleszkedésedet mentorként egy tapasztalt munkatárs fogja segíteni az első hónapokban.

Mi a jó munkakörülmények mellett fejlődési lehetőséget is biztosítunk a számodra. Megbecsülünk mind emberileg, mind anyagilag.  Sok figyelmet fordítunk a jó munkahelyi légkör fenntartására.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Ha úgy érzed, hogy a könyvelés a hivatásod, valamint ebben a szakmában akarsz sikeres lenni és egy igazán jó munkahelyen dolgozni, ne habozz! JELENTKEZZ! :)