Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MASTERBOOK KFT.

Könyvelő munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    Igényes ügyfélkörrel rendelkező könyvelő cégünkbe könyvelő munkatársat keresünk, az irodában történő munkavégzésre, teljes, vagy részmunkaidőben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Leendő kollégánkkal szembeni elvárásaink:

    • tapasztalat a számviteli, adózási ismeretek

      gyakorlati alkalmazásában,

    • az ügyfelekkel kapcsolatos feladatok komplex kezelése,
    • önálló munkavégzés,
    • jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség,
    • elkötelezettség a minőségi munkavégzés iránt,
    • kultúrált megjelenés.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1122, BUDAPEST VÁROSMAJOR utca 15.

Részletes szakmai múltját bemutató önéletrajzát

kérjük cégünknek eljuttatni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Könyvelő munkatárs
  • Hirdető cég: MASTERBOOK KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XII. kerület
  • Feladatok: Igényes ügyfélkörrel rendelkező könyvelő cégünkbe könyvelő munkatársat keresünk, az irodában történő munkavégzésre, teljes, vagy részmunkaidőben.
  • Elvárások: Leendő kollégánkkal szembeni elvárásaink:tapasztalat a számviteli, adózási ismeretekgyakorlati alkalmazásában,az ügyfelekkel kapcsolatos feladatok komplex kezelése,önálló munkavégzés,jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség,elkötelezettség a minőségi munkavégzés iránt,kultúrált megjelenés.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-04
Állás, munka még: MASTERBOOK KFT.>