A FŐKERT Nonprofit Zrt. Pénzügyi és számviteli osztályára

könyvelő munkatársat

keresünk azonnali munkakezdéssel!

FELADATOK:

  • Vevői - szállítói számlák rögzítése, nyilvántartás kezelése
  • Számlák igazoltatása társosztályokkal
  • Házi pénztár és készlet könyvelése, ellenőrzése
  • Havi zárási munkálatokban aktív részvétel
  • Aktív kapcsolattartás a beszállítókkal, számlákkal kapcsolatban

ELVÁRÁSOK:

  • Könyvelő képesítés
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Minimum 3 éves tapasztalat
  • Magas szintű excel ismeret
  • Monotonitástűrés, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Elkötelezettség, precíz, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, próbaidő után cafeteria, mobiltelefon
  • Biztos háttér, karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1073 Dob utca 90.

Mivel a foglalkoztatásra előzetes személyes meghallgatás alapján kerül sor, amelyen egyeztetjük a munkaviszony feltételeit is (munkaidő, bér, munkába állás időpontja), kérjük, hogy bérigénnyel ellátott önéletrajzát juttassa el a "Jelentkezem" gombon keresztül.