Könyvelő munkatárs (Budapest)

HSSC Kft.

Budapest III. kerület

A HSSC Kft. fő feladata magas színvonalú pénzügyi, számviteli, kontrolling és HR elszámolási szolgáltatások nyújtása többségi állami tulajdonú társaságok részére.

Feladatok

  • A delegált társaságok gazdasági eseményeinek kontírozása, könyvelése, ellenőrzése.
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásában bekövetkező változások (aktiválás, értékesítés, selejtezés, értékcsökkenés) átvezetése.
  • Vevői, szállítói analitika egyeztetése, nyitott tételek rendezése.
  • Bérfeladás könyvelése.
  • Analitikus nyilvántartás és a főkönyvi számlák egyeztetése.
  • Áfa és egyéb adók bevallása, adófolyószámla egyeztetése.
  • Éves beszámoló készítése.
  • Könyvvizsgálóval kapcsolattartás.
  • Különböző ellenőrzésekben közreműködés.
  • Szabályzatok aktualizálása.

Elvárások

  • Középfokú gazdasági végzettség.
  • Mérlegképes könyvelői oklevél.
  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat.
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete.

Készségek

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Terhelhetőség
  • Problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, amelyben szerepel a bérigénye, a motivációs levelét, a végzettségeit igazoló okmányok másolatát a HSSC Kft. részére kizárólag a "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott munkakör megnevezését.

Tájékoztatjuk, hogy pályázatra történő jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete - GDPR - az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében - személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.

HSSC Kft.