• MR Holding Számviteli Szolgáltató Kft.

    Több, mint 20 éve működő, magyar magántulajdonban lévő óbudai könyvelőiroda vagyunk. Szolgáltatásaink mind a könyvelés, mind a bér-munkaügyi területre kiterjednek. Irodánkba keresünk könyvelő munkatársat, aki önállóan képes a mikro- és kisvállalkozások számviteli feldatait ellátni főkönyvelői kontroll mellett.

  • Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

    • beérkező könyvelési anyagok rendezése
    • kontírozás
    • számítógépes adatrögzítés
    • ellenőrzés
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • legalább képesített könyvelői végzettség
    • könyvelési (adatrögzítési) területen szerzett gyakorlat
    • informatikai és irodai eszközök, valamint felhasználói szoftverek ismerete
    • jó kommunikációs készség
    • monotonítás tűrése
    • a munka szeretete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • mérlegképes könyvelői végzettség
    • ROLL-BUSINESS program ismerete

    Amit kínálunk:

    • III. kerület Óbuda-Óvárosban, a Flórián tértől 10 perc sétára elhelyezkedő, 6 fős létszámú irodai munkahely
    • versenyképes bérezés
    • teljesítményfüggő jutalmazás
    • munkaidő 8-16 óráig, mely tartalmazza az ebédidőt is
    • túlóra és hétvégi munkavégzés nálunk nincs

    Egyéb információ:

      Azonnali munkakezdési lehetőség.

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1032 Budapest, Szőlő utca 52.

    Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.