MMXX Financial Consulting Kft.

Könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlázási és teljes-körű könyvelési feladatok; (vevő, szállító, bank, pénztár, vegyes)
  • Bakszámla kivonatok könyvelése
  • Tárgyi eszközök könyvelése és mozgások nyilvántartása
  • Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása;
  • Főkönyvi elhatárolások képzése, feloldása, évközi nyomon követése;
  • Analitikus és főkönyvi nyilvántartások összevetése;
  • ÁFA analitika készítése
  • Az ügyfelek számviteli, adózási, bevallási és beszámolási kötelezettségeinek pontos teljesítése a számviteli standardoknak megfelelően;
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel;
  • Bérszámfejtési és munkaügyi feladatok
  • Az adóbevallási és beszámolási kötelezettségek pontos teljesítésének biztosítása;
  • Ellenőrző és összesítő kimutatások készítése, zárási feladatok előkészítése, zárótételek kontírozása, könyvelése,
  • Az eredménykimutatás és a mérleg elkészítésének koordinációja, részfeladatok elvégzése;
  • Az adatok, a könyvelés és az alátámasztó dokumentumok ellenőrzése;
  • Számviteli szoftverben információk rögzítése, tárolása és elemzése;
  • Készpénzbevételekkel, kiadásokkal, kötelezettségekkel és követelésekkel, nyereséggel és veszteséggel kapcsolatos statisztikai, pénzügyi, számviteli vagy könyvvizsgálati jelentések és táblázatok összeállítása, részvétel a könyvvizsgálatokon;
  • Hatóságok, hivatalos szervek (NAV, KSH, Bíróság stb.) felé történő adatszolgáltatások, statisztikák összeállítása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 1-3 év könyvelői gyakorlat,
  • Határozott, a munkában precíz, önállóságra képes,  dinamikus egyéniség
  • Kiemelkedő probléma megoldó készség, lojalitás, terhelhetőség
  • Biztos, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel (Word, Excel);

Előny:

  • NOVITAX könyvelő program ismerete
  • Éttermi és vendéglátó egységek könyvelésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Hostware szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Szakmai képzéseken való részvétel

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő vagy akár részmunkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezéseket a „Jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, bruttó bérigény megjelölésével.