Mesterszámvitel Kft.

  • dinamikusan fejlődő miskolci könyvelőirodájába

    mérlegképes könyvelő

    pozícióba keres főállású munkatársat, azonnali munkakezdéssel.

  • Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

      Teljes körű könyvelés és bérszámfejtés.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Mérlegképes könyvelői végzettség vagy középfokú szakmai végzettség,
      • Legalább 3 év könyvelésben és bérszámfejtésben szerzett tapasztalat,
      • Microsoft office, excel irodai programok alapos felhasználói szintű ismerete,
      • A szükséges előírások, jogszabályok naprakész ismerete,
      • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
      • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      RLB könyvelőprogram ismerete.

    Amit kínálunk:

      • Főállású munkaviszonnyal teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
      • Kulturált munkahelyi körülmények, nemdohányzó iroda,
      • Versenyképes fizetés,
      • Stabil háttér,
      • Hosszú távú munkalehetőség,
      • Felelősségteljes, változatos munka, minőségi ügyfelekkel.

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Adótanácsadó, Szakértő
    • Könyvelés
    • Pénzügyi, Számviteli vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    3527 Miskolc, Vágóhíd utca 14.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel.