Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Könyvelő mérlegképes végzettséggel (akár részmunkaidőben is)

Feladatok:

  • könyvelési feladatok ellátása az előírásoknak megfelelően
  • bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése
  • kimenő számlák, bizonylatok kiállítása
  • tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • analitikák, egyeztetések, fizetési felszólítások készítése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • legalább 2 év, versenyszférában szerzett könyvelési gyakorlat
  • magyar számviteli szabályok naprakész ismerete
  • aktív németnyelv-tudás
  • magas fokú MS-Office ismeretek
  • kiemelkedő pontosság, megbízhatóság
  • terhelhetőség, önálló munkavégzés
  • elkötelezettség, csapatszellem

Előny:

  • adózási jogszabályok naprakész ismerete

Amit kínálunk:

  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezési anyagát fényképes, magyar és német nyelvű önéletrajzokkal, motivációs levéllel, valamint a felsőfokú végzettséget igazoló okmánnyal a "Jelentkezem" gomb segítségével küldheti el.

ALDI Magyarország
2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Könyvelő mérlegképes végzettséggel (akár részmunkaidőben is)
  • Rövid pozíció név: Könyvelő
  • Hirdető cég: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Biatorbágy
  • Feladatok: könyvelési feladatok ellátása az előírásoknak megfelelően bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése kimenő számlák, bizonylatok kiállítása tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése analitikák, egyeztetések, fizetési felszólítások készítése
  • Elvárások: felsőfokú szakirányú végzettség mérlegképes könyvelői végzettség legalább 2 év, versenyszférában szerzett könyvelési gyakorlat magyar számviteli szabályok naprakész ismerete aktív németnyelv-tudás magas fokú MS-Office ismeretek kiemelkedő pontosság, megbízhatóság terhelhetőség, önálló munkavégzés elkötelezettség, csapatszellem
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-07
Állás, munka még: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.>