A MediaMarkt Magyarország cégcsoport Magyarország piacvezető műszaki cikkeket forgalmazó áruházlánca. Folyamatosan keressük a sikerorientált, megbízható munkatársakat, akik képesek önállóan és csapatban is dolgozni. Ha a számvitel területen képzeled el a jövődet, Magadra ismersz a leírás alapján, és szívesen dolgoznál velünk a cégcsoport központjában, akkor jelentkezz

Könyvelő

munkakörünkbe.

Feladatok

    • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása:
      • beérkező számlák formai és tartalmi ellenőrzése
      • szállítói számlák kontírozása, könyvelése, archiválásra való beküldése
      • bank- és pénztárkönyvelés
      • vevőszámlák könyvelése
      • aktív és passzív időbeli elhatárolások képzése és könyvelése
      • bérfeladás egyeztetés, ellenőrzés
      • tárgyi eszköz könyvelés
      • főkönyvi számlák folyamatos egyeztetése, rendezése
    • Zárásokban (havi, negyedéves, éves) való aktív részvétel
    • Aktív együttműködés a vállalat egységeivel, társosztályokkal, áruházi adminisztrációs munkatársakkal
    • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások

    • Legalább középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
    • Naprakész számviteli  ismeretek
    • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel)
    • Gyors tanulási képesség
    • Globális látásmód és kiváló analitikus képesség
    • Problémamegoldó készség
    • Pontosság, precizitás, megbízhatóság (határidők pontos betartása)
    • Stressz- és monotonitástűrő képesség
    • Terhelhetőség, kitartás, rugalmasság, nyitottság

Előny

    • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete
    • Mérlegképes könyvelői végzettség

Cég profilja

    Kereskedelem

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, a pályázati anyagodhoz csatold a bruttó bérigényedet is. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.