A Market Építő Zrt., piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

KÖNYVELŐ

pozícióba.

FELADATOK

  • Bejövő, kimenő számlák könyvelése
  • Analitikák vezetése, főkönyvi egyezés biztosítása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a pénzügyi és kontrolling területekkel
  • Kapcsolattartás az egyes hatóságokkal, önkormányzatokkal és egyéb a tevékenységéhez kapcsolódó intézményekkel
  • Mérleg és eredménykimutatás készítése

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • A munkakör ellátáshoz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Precizitás, szakmai igényesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Ms office programok magas szintű ismerete

ELŐNYT JELENT

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

AMIT NYÚJTUNK

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Versenyképes javadalmazás
  • Aktív sportélet és közösségi programok
  • Dolgozói kedvezmények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.