Maraxi Kft.
  • Több éves múltra tekintő, stabil ügyfélkörrel rendelkező könyvelőiroda budapesti irodájába keres

    Könyvelő – adótanácsadó

    kollégát

  • Bővülő csapatunkba

    Könyvelő

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      A könyvelői-adótanácsadói poszt ellátása, a cég meglévő ügyfeleinek könyvelési anyagainak határidőre való feldolgozása

      Könyvelési tételek feldolgozása, a feldolgozott tételek ellenőrzése

      Bevallások határidőre történő elkészítése

      Minden hétfőn a munkatársakkal való egyeztetés a héten végzendő feladatokról. Pénteken megbeszélés a megvalósult és a meghiúsult feladatokról.

      Ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás, negyedévente egyeztetés a cégek gazdasági életéről (aktuális eredmény, egyeztetések)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Mérlegképes könyvelői végzettség.

      Ambiciózus, számára a könyvelés kreativitást jelent, nem pedig a számok halmazát. A számvitel beillesztése a cégek működésébe egyet jelent a fizetési kötelezettségek optimalizálásával.

      Készség szinten kezeli a Windows rendszert és programjait (távasztali munka). Nem okoz gondot rendszergazdával kommunikálni (fájl kezelés, tömörítés, felhő alkalmazás)

      Szakmai tapasztalat: minimum 3 év

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Bérszámfejtés ismerete előnyt jelent

      Angol nyelv ismerete előnyt jelent

    Amit kínálunk:

      • megfelelő bérezés
      • kimagasló munkahelyi környezet

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1139 Budapest

    Fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését