Könyvelő

    Partnercégünk több mint 15 éve aktív résztvevő a pénzügyi piacon.
    Kiemelten figyelnek arra, hogy Munkatársaik jól érezzék magukat a munkahelyen, nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy szakmailag sikeresek legyenek és ügyfeleiket maximálisan szolgáljak ki a mindennapokban.

Feladatok

  • Bank, pénztár, kimenő és bejövő számlák könyvelése
  • Vegyes bizonylatok könyvelése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, könyvelése
  • Szoros kapcsolattartás ügyfelekkel és a hatóságokkal
  • Havi, negyedéves, éves, időszakos bevallások, jelentések, analitikák, statisztikák és éves beszámoló készítése

Elvárások

  • Képesített könyvelő / számviteli ügyintéző vagy számviteli főiskolai és mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló területen szerzett többéves releváns tapasztalat
  • Kettős könyvvitelben szerzett tapasztalat
  • Erős szintű MS-Office ismeretek erős számítógépes ismeretek
  • Az adójogszabály naprakész ismerete
  • Pozitív gondolkodású, energikus
  • Célorientált
  • Rendszerben gondolkodás képessége
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Nyitottság, jó együttműködési készség

Előny:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (Győr és környékén a német aktív nyelvtudással rendelkező jelöltek jelentkezését is várjuk!)

Amit kínálunk:

  • Biztos kereseti lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • A törvényi előírásnak megfelelő utazási támogatás
  • Munkaidő: Hétfőtől- Péntekig (40 óra)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy modern, tágas irodai környezet
  • Egy elkötelezett, inspiráló csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát vagy keresse fel kollégáinkat.

Budapest: Kiss Mária, +36 30 991 4187
Győr és környéke: Gyurkovics Katalin, +36 30 905 7379