Magyar Bencés Kongr. Ph. Főap. (MAGYAR BENCÉS KONGREGÁCIÓ PANNONHALMI FŐAPÁTSÁG)
Munkatársat keresünk

Könyvelő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Bejövő és kimenő számlák -, pénztár és vegyes tételek -, bankkivonatok könyvelése.
    • Tárgyi eszközök nyilvántartása.
    • Adatszolgáltatások összeállítása.
    • Havi és éves bevallások, beszámolók elkészítése.
    • Közreműködés a költségvetés összeállításában.
    • Részvétel a tervezési-elemzési feladatokban.
    • Kimutatások készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
    • legalább 3 év számviteli területen szerzett tapasztalat
    • MS Excel felhasználói szintű ismerete
    • pontos, precíz munkavégzés
    • megbízhatóság
    • problémamegoldó készség
    • terhelhetőség
    • felelősségtudat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • egyházi fenntartású iskolák könyvelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • biztos munkahely
    • hosszú távú fejlődési és karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9090 Pannonhalma, Vár 1.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

A Jelentkezem gombra kattintva küldje el nekünk önéletrajzát, amelyben bérigényét is kérjük megjelölni.