Lufthansa Technik Budapest Kft.
  • Repülőgépek karbantartásával, javításával foglalkozó,

    a Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtéren működő

    munkatársat keres az alábbi pozícióra:

  • Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Ügyfélszámlák elkészítése a standard számlázási folyamatok szerint (projektszámlázás)
        • Összegyűjteni a számlázáshoz szükséges információkat a társosztályoktól
        • Összeállítani a számlázáshoz szükséges adatokat
        • Projekt elemzés
        • Egyeztetni a számlát a Key Account Management-tel
        • Számla kiállítás SAP-ban
      • Folyószámla-egyeztetés a vevőkkel
      • Árbevétel elhatárolások kalkulálása és könyvelése
      • Bevételek, követelések, bevételi jelentések elemzése
      • Elemzések, jelentések készítése
      • Havi és éves zárás támogatása
      • Egyéb könyvelői feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú végzettség
      • Legalább 2-3 éves releváns könyvelési gyakorlat
      • MS Windows, Word, Excel kiváló ismerete
      • SAP (FI modul) felhasználói ismerete előnyt jelent
      • Angol nyelvismeret szóban és írásban
      • Csapatszellem
      • Jó elemzőkészség

    Amit kínálunk:

      • Szakmai fejlődési lehetőség
      • Béren kívüli juttatások (cafetéria)
      • Kiváló szociális juttatások
      • Kedvezményes sportolási lehetőség
      • Mentor program a próbaidő alatt
      • Stabil háttér
      • Egyedi munkakörnyezet
      • Céges közösségi rendezvények

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1185 Budapest

    Jelentkezési határidő:

    2019. 04. 30.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát. Önéletrajzában tüntesse fel bérigényét is.