Budapesti székhelyű, nemzetközi hálózattal rendelkező könyvelő cég
állandó kecskeméti munkavégzéshez
keres

KÖNYVELŐ

munkatársat

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség

Feladatok:

  • Könyvelés
  • Pénzügy
  • Adózás
  • Mérlegkészítés
  • Ügyfél kommunikáció idegen és magyar nyelven
  • Havi/negyedéves jelentések
  • Betanulási idő (max 2 hónap) Budapesten

Amit ajánlunk:

  • Támogató munkahelyi légkör, kiváló munkahelyi környezet, dinamikusan fejlődő fiatal csapat
  • Tapasztalatszerzés, szakmai tréningek, szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű vállalatnál
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Munkácsy utca

Jelentkezési határidő:

2019. 06. 10.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.