LA Pénzügyi Tanácsadó Kft. (L A PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ KFT)
Munkatársat keresünk

Könyvelő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Társas vállalkozások teljes körő könyvelése (bérszámfejtés nélkül)
    • Havi, negyedéves, éves bevallások elkészítése
    • Számviteli beszámolók, éves zárások összeállítása
    • Ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Mérlegképes végzettség vállalkozási szakon
    • Számviteli területen szerzett gyakorlat
    • Adózási és számviteli ismeretek
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Problémamegoldó készség, precizitás
    • Csapatban való együttműködő készség

Amit kínálunk:

    • Nettó 250.000 Ft - 350.000 Ft közötti jövedelem
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Főállású, teljes munkaidő
    • Szakmai továbbképzéseken való részvétel
    • Segítőkész közösség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1165 Budapest, Veres Péter út 105-107.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz, elérhetőség feltüntetésével
  • Végzettséget igazoló dokumentum