Kominvest Könyvelő Kft.

Könyvelő

Ha magabiztosan mozogsz a könyvelés világában, kihívásokra vágysz,  akkor nálunk a helyed!

Figyelj, mondjuk a többit is:

Az ideális jelölt:

  • Mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik
  • Több éves könyvelésben szerzett tapasztalat van a háta mögött
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek terén
  • Precíz, munkájával szemben igényes
  • Nagy munkabírású, gyors, idejével jól gazdálkodik
  • mivel csapatban fogsz dolgozni légy kedves és barátságos

Leendő feladataid:

  • Kis- és középvállalkozások teljes körű könyvelése
  • Beszámolók, adóbevallások elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Aminek pluszban nagyon tudnánk örülni:

  • Korábban szerzett legalább 5-10 éves releváns szakmai gyakorlat
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit nyújtunk

  • Folyamatos  fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil megbízható vállalati háttér a biztonságos jövőképért
  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes, családias  munkakörnyezet

Napi koffein adag jó hangulat, rendszeres cukor és csokiosztás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen

Ha magadra ismersz küldj  egy motivációs levelet és csatold fényképes szakmai önéletrajzodat is! Jelöld meg bérigényedet.