Pápai székhelyű kábelszolgáltató cégcsoport keres bővülő csapatába

Könyvelő

munkatársat

Feladatok:

  • teljeskörű napi könyvelési feladatok ellátása, bizonylatok könyvelése, egyeztetések
  • bevallások, havi zárások, jelentések elkészítése, éves beszámoló összeállítása, kiegészítő melléklet, üzleti jelentés elkészítése
  • kapcsolattartás bérszámfejtővel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval
  • ügyvitelszervezéssel kapcsolatos feladatok és szabályzatok kidolgozása, a speciális alrendszerek működésének összehangolása

Elvárások:

  • min. 3 év könyvelésben szerzett releváns tapasztalat
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozói szakon)
  • számviteli- és adószabályok naprakész ismerete
  • Word és Excel programok felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Pápa és környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetési csomag
  • betanulási időt követően home office lehetőség (akár heti több nap)
  • fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú csapat
  • stabil, megbízható cégcsoport háttere
  • kényelmes, kulturált iroda

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Pápa

Amennyiben a munkakör felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.