Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Interplex Hungary Kft. már hosszú évek óta minősített, megbízható beszállítója számos autóipari, villamosipari és elektronikai vállalatnak. Kiváló eredményeink miatt a magyarországi gyártás évről évre fejlődik, a tulajdonosok szívesen ruháznak be a hazai működésbe.

Folyamatosan bővülő csapatunk keres munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

feladatok:

  • Bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése
  • Költségelszámolások könyvelése
  • Egyéb, vegyes könyvelési tételek rögzítése
  • Főkönyvi számlák egyeztetése
  • Időszaki (havi, negyedéves, éves) pénzügyi zárások támogatása
  • Adókalkulációk, adóbevallások elkészítésének támogatása
  • Statisztikák készítése

ELVÁRÁSAINK:

  • Legalább középfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Hasonló területen szerzett 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Naprakész számviteli ismeretek
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Office, elsősorban Excel)
  • Valamely ügyviteli/vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelv ismerete (legalább írásbeli kommunikáció)

előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem feltétel)
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás.
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:

  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Dinamikus, proaktív, kommunikatív személyiség
  • Logikus, gyakorlatias gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Vonzó béren kívüli juttatási csomag
  • Változatos, önálló munkavégzés
  • Stabil munkahely, nemzetközi háttér, bővülő vállalat
  • Fiatalos, dinamikus csapat, támogató munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Könyvelő
  • Rövid pozíció név: Könyvelő
  • Hirdető cég: Interplex Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Kunszentmárton
  • Feladatok: Bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése Költségelszámolások könyvelése Egyéb, vegyes könyvelési tételek rögzítése Főkönyvi számlák egyeztetése Időszaki (havi, negyedéves, éves) pénzügyi zárások támogatása Adókalkulációk, adóbevallások elkészítésének támogatása Statisztikák készítése
  • Elvárások: Legalább középfokú gazdasági/pénzügyi végzettség Hasonló területen szerzett 3-4 éves szakmai tapasztalat Naprakész számviteli ismeretek Magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Office, elsősorban Excel) Valamely ügyviteli/vállalatirányítási rendszer ismerete Angol nyelv ismerete (legalább írásbeli kommunikáció)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: Interplex Hungary Kft.>