Könyvelő

pozícióra.

Feladatok:

  • Teljeskörű főkönyvi könyvelés
  • Bejövő számlák könyvelése, kimenő számlák ellenőrzése/készítése
  • Bank, pénztár naprakész könyvelése
  • Vegyes könyvelések
  • Vevő/szállító analitika egyeztetése
  • Hóvégi zárások, éves beszámoló elkészítésében aktív részvétel
  • Havi, negyedéves hatósági bevallások elkészítésében részvétel
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás, analitikus és főkönyvi könyvelése
  • Főkönyvi egyeztetések
  • Törvényi változások naprakész követése
  • Pénzügyi dokumentumok rendszerezése, rendben tartása
  • Együttműködés a főkönyvelőkkel és társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Vállalkozási szakterületen szerzett legalább 3 éves szakmai (könyvelői) tapasztalat az analitikus és a főkönyvi könyvelésben
  • Alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete. (Számvitelről szóló törvény; Áfa; Tao.; Art.; Air.; helyi adók; Szja.; Itv.; Ptk.)
  • AbevJava Általános Nyomtatvány Kitöltő (ÁNyK) ismerete
  • MS Office (Excel, Word, Outlook) magas alkalmazói szintű ismerete
  • Alapvető számítógépes számítástechnikai ismeretek
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság

Előny:

  • Profit Integrált Ügyviteli rendszer ismerete
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörülmények,
  • Családias légkör,
  • Tagja egy jól képzett profi csapatnak
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Törökbálint, 2046 Depo Hosszúrét hrsz 062.

Az alábbi 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk a motivációs leveleket és önéletrajzokat!