IMMO-LAND Kft.
Munkatársat keresünk

Könyvelő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • cégcsoport cégeinek a könyvelése
    • cégekkel történő kapcsolattartás
    • bevallások, bejelentések határidőre történő elkészítésének támogatása
    • adó, pénzügyi és számviteli ellenőrzések támogatása
    • éves és időszaki zárásokban és beszámolók elkészítésében való részvétel
    • adatszolgáltatás, dokumentációk és riportok elkészítése a cégvezetés felé
    • egyéb pénzügyi és adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • legalább középfokú végzettség (Érettségi)
    • minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
    • hatályos pénzügyi és számviteli ismeretek gyakorlati alkalmazásában való jártasság
    • magas szintű MS Office ismeretek
    • megbízhatóság, pontos munkavégzés
    • jó problémamegoldó képesség
    • pontosság, precizitás
    • önálló munkavégzés (természetesen a támogató vezetődre mindig számíthatsz)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • felsőfokú szakmai végzettség (pénzügyi, számviteli, gazdasági, közgazdasági)
    • mérlegképes könyvelői képesítés
    • munkaügyben való jártasság
    • bérszámfejtésben való jártasság

Amit kínálunk:

    • versenyképes bérezés
    • hosszú távú munkalehetőség
    • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
    • kihívást jelentő, változatos és összetett feladatok
    • dinamikus csapat, kiváló csapatszellem
    • barátságos munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

    (A munkavégzés helye jelenleg a 3. kerületben van. De fél éven belül a cég elköltözik a 11. kerületbe. Kérjük, hogy ezt a jelentkezésnél vegyék figyelembe.)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca 52-54.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.