Könyvelő

Örömmel vennénk, ha csatlakoznál fiatalos, energetikus csapatunkhoz, ahol releváns szakmai ismeretekre tehetsz szert és megismerhetsz egy multinacionális közeget.

Feladatok

  • Könyvelési adatok rögzítése a számviteli rendszerben, riportok készítése és ellenőrzése
  • Havi, negyedéves és éves zárási-könyvviteli feladatok elvégzése
  • A főkönyvelő által adott utasítások elvégzése
  • A havi zárás határidejének betartása és részvétel az éves költségvetés elkészítésében

Elvárások

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol tudás, írásban és szóban egyaránt
  • Tapasztaltat Microsoft Office kezelésében (főleg az Excel magas szintű használatában)
  • Exact könyvelési program ismerete előnyt jelent
  • Magabiztos munkavégzés önállóan és egy csapatban egyaránt
  • Analitikus, problémamegoldó, alkalmazkodó képesség

Amit ajánlunk

  • Nagyszerű lehetőség, hogy tapasztalatot szerezz egy gyorsan növekvő nemzetközi vállalatnál
  • Multinacionális és fiatalos munkakörnyezet.
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha mind ez szimpatikus számodra, kérlek töltsd ki a következő lépéseket a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!