A HR Partner Consulting keres, luxuscikkeket gyártó és forgalmazó nemzetközi partnere számára új munkatárást a következő pozícióba:

Könyvelő

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok, felelősségi kör:

  • Könyvvizsgáló céggel való folyamatos kapcsolattartás
  • Számlák alaki ellenőrzése, elkészítése
  • Szállító számlák, bankkivonatok rögzítése
  • Részvétel konszolidációs folyamatokban
  • Adófolyószámlák rendszeres egyeztetése
  • Év végi, és évközi zárásokban való aktív részvétel
  • Beszámolók, számviteli riportok elkészítése, ellenőrzése
  • Főkönyv egyeztetése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
  • Legalább 4 év tapasztalat teljeskörű könyvelésben
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Erős XLS tudás
  • Proaktív, csapatjátékos
  • Önálló munkavégzés

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, kérem, jelentkezzen angol nyelvű szakmai önéletrajával a "Jelentkezem" gombra kattintva.