Könyvelő

Szeretnéd egy dinamikusan fejlődő, piacvezető, élelmiszer nagykereskedelmi vállalat gazdasági csapatát erősíteni?

Ha igen, akkor nálunk a helyed!

Budapest meghatározó professzionális élelmiszer nagykereskedelmi cége, a Helit Kereskedelmi Kft. bővülő feladataink ellátására keres könyvelő munkatársat.

Munkakörhöz tartozó feladataid:

  • Belföldi-külföldi bejövő számlák, vegyes tételek könyvelése
  • Bank, pénztár könyvelése
  • Folyószámla egyeztetések, kompenzálások
  • Egyes pénzügyi feladatok ellátása
  • Befektetett eszközök és forgóeszközök nyilvántartása, könyvelése, egyeztetése
  • Analitikus feladások készítése, egyeztetése
  • Zárással kapcsolatos feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • Könyvelői képesítés
  • Min. 5 éves vállalati területen szerzett könyvelői tapasztalat
  • MS Excel-ismeret (kimutatások készítése, alap-függvények használata)
  • Gyors tanulási képesség
  • Magas fokú precizitás, monotóniatűrés
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • SAP Business One ismerete

Egyéb információink az állásról:

  • Munkaidő: H-P 08.00-16.20

Amit Neked kínálunk:

  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok, kiváló fejlődési lehetőség
  • Lendületes csapat, megoldásorientált szemlélet
  • Piacvezető, gazdaságilag stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér
  • Cafeteria (SZÉP kártya), dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Céges rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 209.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet, nettó bérigény megjelölésével.