Könyvelő gyakornok diákmunka - Budapest IX. kerület

Bruttó 1 495 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 7.

AirFrance/KLM a világ egyik vezető légitársaság. Az Air France - KLM Financial Shared Service Center 2003 óta nyújt globális támogatást a cégcsoport leányvállalatainak pénzügyi területen, mintegy 200 munkavállaló támogatásával!

Főbb feladatok, munkák:

A csoportban a következőkkel foglalkoznak a kollégák:
  • Bejövő könyvelési kérések, instrukciók feldolgozása, adminisztrálása a használt rendszerekben elérhető információk ellenőrzését követően, group refund dokumentumok szerkesztése, csekkolása és könyvelése.
  • Szállítói és cargo számlák könyvelése, kapcsolattartás emailen, payment run-ok futtatása.
A te feladataid nagyvonalakban a következők lennének:
  • Különböző forrásokból, rendszerekből adatokat gyűjteni, ellenőrizni azok helyességét
  • Dokumentumokat szerkeszteni, adminisztrálni

Munkaidő:
  • Hétfő és péntek között heti min. 20 óra vállalásával.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatásban (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Pénzügyi vagy más gazdasági tanulmányok folytatása
  • Affinitás a számokhoz
  • Középszintű angol nyelvtudás – elegendő, ha szövegértésben és írásban megvan a szint
  • Csapatjátékosság
  • Precizitás, pontosság, minőségre való törekvés
  • Monotóniatűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mielőbbi kezdés
  • Heti 40 óra vállalása

Amit kínálunk:

Amit a cég nyújt:
  • Rugalmas munkaidő
  • Felelősségteljes munka
  • Barátságos légkör

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

A jelentkezem gombra kattintva, kérlek csatold az önéletrajzod!