Könyvelő gyakornok diákmunka a VI. kerületben

Bruttó 1 495 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1062 Budapest, Lendvay utca 22.

Megrendelőnk a Pesti Cogito.

Főbb feladatok, munkák:

  • A könyvelő csapat munkájának segítése
  • Hozzájárulás a napi könyvelési teendőkhöz
  • Adatrögzítés
  • Egyeztetés
  • Adatkonvertálás
Munkaidő: H-P között, heti min. 20 óra vállalásával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatásban
  • Pénzügy-számvitel vagy gazdálkodás menedzsment szakos hallgató
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Erős számviteli ismeretek

Amit kínálunk:

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

A jelentkezem gombra kattintás után kérlek csatold önéletrajzod.