Könyvelő gyakornok - Budapest, IV. kerület (WHC02899) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest, IV. kerület

Építsd karriered már diákként! Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat. Keressük azt a könyvelő gyakornokot, aki segít hozzájárulni a vállalat sikereihez!

Feladatok:

    • Támogatod a könyvelő csapat munkáját legalább heti 20 órában
    • Tapasztalatot szerzel a napi könyvelési feladatokban
    • Segíted a riportok összeállítását
    • Hóvégi feladatok támogatása (könyvelési alapfeladatok)
    • Pénzügyi eredmények elemzése

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
    • Minimum 1 éve tartó pénzügyi/gazdasági egyetemi tanulmányok
    • Magabiztos angol nyelvtudás - középszinten
    • Tervezési és priorizálási készség
    • Megbízható, precíz hozzáállás
    • Microsoft Office ismerete

Egyéb információ

Építsd a karriered már diákként!

Amit kínálunk

    • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
    • Bruttó 1495 Ft Ft/óra
    • Rugalmas munkaidő
    • Hosszútávú diákmunka lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka