GORDIUSZ 95' Zrt.
  • Magyarország ismert villamoskivitelezéssel foglalkozó vállalata, Budapest 9. kerületi székhelyére
  • Munkatársat keresünk

    Könyvelő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Cégcsoporton belüli vállalatok könyvelése;
      • Bejövő és kimenő számlák könyvelése;
      • Bankszámla kivonatok és pénztár könyvelése;
      • Havi és éves zárások elvégzése, könyvvizsgálatokban való részvétel;
      • Bevallások és statisztikai adatszolgáltatások elkészítése, beküldése;
      • Tárgyi eszköz könyvelése;
      • Vegyes tételek könyvelése;
      • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Mérlegképes könyvelői végzettség, vagy felsőfokú gazdasági végzettség;
      • Naprakész adózási-, számviteli és pénzügyi ismeretek;
      • Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Mérlegképes könyvelői regisztráció,
      • Bérszámfejtési ismeretek;
      • Vállalatirányítási rendszer(ek) ismerete.

    Amit kínálunk:

      Új munkatársunk tevékenységéhez a megfelelő munkaeszközöket és képzéseket biztosítunk. Munkáját versenyképes alapbérrel ismerjük el.

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1097 Budapest, Illatos út 7.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát.