A Geodis Hungary Logistics Kft. a világ több mint 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú logisztikai szolgáltató vállalat.
Budapesti irodánkba tehetséges és motivált kollégát keresünk.

Könyvelő

pozícióba munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • szállítói számlák rögzítése
  • EUR pénztár kezelése
  • kiküldetési elszámolások ellenőrzése (devizás)
  • kapcsolattartás bérszámfejtővel
  • bérjárulékok bevallás ellenőrzése, könyvelése, adófolyószámla egyeztetés, egyéb kapcsolódó ügyintézés
  • természetbeni juttatás bevallás ellenőrzése, könyvelése, adófolyószámla egyeztetés, egyéb kapcsolódó ügyintézés
  • elhatárolások összeállítása
  • cégautóadó kiszámítása, bevallás elkészítése, könyvelése, adófolyószámla egyeztetés, egyéb kapcsolódó ügyintézés
  • rehabilitációs hozzájárulás kiszámítása, bevallás elkészítése, könyvelése, adófolyószámla egyeztetés, egyéb kapcsolódó ügyintézés
  • egyéb adózással kapcsolatos teendők: átvezetések könyvelése, egyéb tételek egyeztetése adófolyószámlán, stb.
  • EUR, USD banki utalások összeállítása
  • EUR, USD bankkivonat rögzítése
  • devizás szállítók fizetési felszólítások megválaszolása
  • interfacen keresztül fogadott vevő számlák ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • min. középfokú végzettség
  • MS Office ismeretek, különösen Excel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség, pénzügyi területen szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Pályázatának benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a GEODIS Hungary Logistics Kft., mint adatkezelő a pályázatában Ön által megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.