Zuglói könyvelő iroda gyakorlott

Könyvelőt

keres

Feladatok

  • társaságok önálló, teljes körű könyvelése, bérszámfejtése
  • adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése
  • időszaki és éves beszámolási kötelezettség teljesítése
  • közreműködés könyvvizsgálatban
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, kapcsolattartás hatóságokkal

Elvárások

  • Pénzügyi és Számviteli szak végzettség
  • pontosság, megbízhatóság
  • jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatást biztosítunk.
  • Díjazás kedvező feltételek szerint.
  • Azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1143 Stefánia út 57/b.

A Fényképes önéletrajzát várjuk a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.